LalBrew®DIAMOND

Kód: LAL002
Neohodnoceno
Značka: Lallemand
105 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

LalBrew (LALLEMAND) Diamond, vysoce kvalitní tradiční spodní kvasinka s původem v Německu, která byla speciálně vyvinuta pro výrobu typických českých ležáků, především oblíbeného typu Pilsner.

Detailní informace

Garance kvality
Garance kvality
Prodáváme jen to nejkvalitnější zboží.
Dárek zdarma k objednávce nad 1500 Kč
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1500 Kč od nás získáte dárek
Vyberte si svého kurýra
Více možností dopravy
Vyberte si svého oblíbeného kurýra

Detailní popis produktu

LALLEMAND LalBrew Diamond představuje vrchol ve vývoji pivovarských kvasinek, kombinující staré pivovarské tradice s nejnovějšími technologiemi v oblasti fermentace.

Tato kvasinka byla pečlivě selektována a vyvinuta pro ty, kteří hledají dokonalou rovnováhu mezi kvalitou a autentičností při výrobě piva. LalBrew Diamond je výsledkem dlouhodobého výzkumu a spolupráce s předními evropskými pivovary. Při výrobě byl kladen důraz na zachování specifických vlastností spodních kvasinek, které jsou pro české sládky nepostradatelné. Díky tomu je LalBrew Diamond schopna nabídnout vynikající vlastnosti pro fermentaci, které jsou klíčem k výrobě tradičních českých ležáků s neutrálním aromatem, hlubokou prokvašeností a vynikající sedimentací.

Výhody LalBrew Diamond jsou zřejmé již od prvního použití. Jedná se o ideální volbu pro pivovary i domácí pivovarníky, kteří chtějí svým pivům dodat autentickou chuť a aroma podle tradičních receptur, přitom bez kompromisů v kvalitě a konzistenci. Tato kvasinka je dodávána v 11g baleních s dobou spotřeby do 06/2025, což zajišťuje vysokou míru flexibilitě a dlouhodobou použitelnost pro vaše pivovarské projekty.

Pět hlavních důvodů, proč zvolit LALLEMAND LalBrew Diamond pro vaši výrobu piva:

  1. Autenticita a kvalita: Výsledkem je pivo s typickým českým charakterem a vysokou kvalitou, odpovídající i těm nejnáročnějším gurmánským očekáváním.
  2. Dokonalá fermentace: LalBrew Diamond zajišťuje hlubokou prokvašenost a vynikající sedimentaci, což je klíč k dosažení čistého a vyváženého profilu piva.
  3. Neutrální aroma: Tato kvasinka neovlivňuje aromatický profil piva, což umožňuje plné vyjádření použitých surovin, především chmele a sladu.
  4. Stabilita a konzistence: Díky pečlivému výběru a kontrolám kvality dodává LalBrew Diamond konzistentní výsledky při každém várce.
  5. Dlouhodobá použitelnost: S dobou spotřeby do 06/2025 poskytuje LalBrew Diamond pivovarům i domácím pivovarníkům flexibilitu při plánování jejich pivovarských projektů.

Vyberte LalBrew Diamond od výrobce LALLEMAND a podtrhněte svou vášeň pro výrobu tradičních českých ležáků s jistotou kvality, autenticity a dokonalé fermentace.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvasnice
Hmotnost: 0.011 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: