Carapils® Weyermann® - ŠROTOVANÝ

Kód: WAY08
Neohodnoceno
Značka: Weyermann®
48 Kč / kg 4,80 Kč / 100 g
Skladem

Carapils® od Weyermann® je klíčovou ingrediencí, která přemění Vaše pivo v nezapomenutelný zážitek. Vyráběný z nejvyšší kvality ječmene, Carapils® je zárukou, že Vaše pivo získá tu nejlepší pěnivost a plné tělo, po kterém každý pivař touží. S jeho jemnou sladovou chutí a nádechem karamelu přidá Vašemu pivu tu správnou hloubku a rozmanitost, která osloví i ty nejnáročnější degustátory.

Detailní informace

Garance kvality
Garance kvality
Prodáváme jen to nejkvalitnější zboží.
Dárek zdarma k objednávce nad 1500 Kč
Dárek zdarma
Ke každé objednávce nad 1500 Kč od nás získáte dárek
Vyberte si svého kurýra
Více možností dopravy
Vyberte si svého oblíbeného kurýra

Detailní popis produktu

Díky širokému spektru použití, od piv plzeňského typu až po nealkoholické a lehké varianty, se Carapils® stává univerzálním společníkem pro všechny typy pivovarů a domovarníků. S extraktem v sušině na úrovni 75% a barevným rozpětím 2,5-6,5 EBC, tento produkt zaručuje, že výsledné pivo bude mít nejen vynikající chuť, ale i lákavý vzhled.

Přidání Carapils® do vašeho výrobního procesu znamená zlepšení stability pěny a zvýšení plnosti chuti, což jsou klíčové atributy pro vytvoření piva, které zanechá trvalý dojem. Navíc, s flexibilitou přídavku od 5 do 40% můžete snadno experimentovat a nalézt tu pravou chuť pro Vaše specifické pivní kreace.

Nezapomeňte, Carapils® obsahuje lepek, což je důležitá informace pro všechny s případnou citlivostí nebo alergií.

5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu Carapils®:

  1. Vylepšení pěnivosti a plnosti těla: Carapils® dodá Vašemu pivu nejen vynikající pěnivost, ale i plnější tělo, což je esenciální pro pravé pivní zážitky.
  2. Jemná sladová chuť s tóny karamelu: Unikátní chuťový profil obohatí Vaše pivo o jemné nuance, které osloví široké spektrum pivních fanoušků.
  3. Široké spektrum použití: Ať už vyrábíte pivo plzeňského typu, nealkoholické varianty nebo lehká piva, Carapils® je ideální volbou pro zvýšení kvality každého typu.
  4. Zvýšení stability pěny: S Carapils® bude pěna Vašeho piva stabilnější, což je klíčové pro estetickou prezentaci a celkový dojem z pití.
  5. Flexibilita v přídavku: Možnost přizpůsobení množství přidaného Carapils® od 5 do 40% umožňuje perfektní ladění chuti a vlastností Vašeho piva.

Zvolte Carapils® od Weyermann® a pozvedněte Vaše pivo na novou úroveň kvality a chuťové dokonalosti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Slady
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: